Información

W 2000 roku decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu, rozpoczęła swoją działalność Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Misją WSZKIPZ jest tworzenie studentom możliwości zdobycia wyższego wykształcenia w oparciu o realizację, nowoczesnego programu nauczania opartego na standardach międzynarodowych oraz przygotowanie absolwentów, aby stanowili rzeczywistą konkurencję na polskim i europejskim rynku pracy w dziedzinie biotechnologii i kosmetologii.

Studia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie zapewnią Ci rzetelne przygotowanie zawodowe oraz możliwość zdobycia szerokiej interdyscyplinarnej wiedzy w zakresie współczesnej kosmetologii i biotechnologii, pielęgnacji i ochrony zdrowia.

Nasi wykładowcy to m.in. wybitni polscy specjaliści w dziedzinie kosmetologii, farmakologii, medycyny, chemii kosmetycznej. Zajęcia prowadzi kadra naukowa wywodząca się z Politechniki Warszawskiej, Akademii Medycznej w Warszawie, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także praktycy z największych przedsiębiorstw kosmetycznych.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |