Información

REKLAMA – GRAFIKA – ANIMACJE – PROJEKTOWANIE STRON WWW – FOTOGRAFIA – DEKORACJA WNĘTRZ

Interesują Cię powyższe dziedziny? Przyjdź do nas! Nauczysz się grafiki komputerowej w bardzo szerokim zakresie, projektowania internetowego oraz tworzenia animacji z elementami dźwięku, ruchu i oświetlenia. Uczymy też robienia dobrych zdjęć i ich obróbki, a dla bardziej zainteresowanych – nawet ich wywoływania. Dowiesz się, jak tworzyć kampanie reklamowe na potrzeby różnych mediów, co to jest tożsamość wizualna firmy, jak się tworzy czasopismo, a jak spot telewizyjny itp. Dzięki tym umiejętnościom nasi absolwenci znajdują pracę w agencjach reklamowych i mediowych, wydawnictwach, drukarniach, studiach graficznych i projektowych.

Słuchacze szkolą się także bezpośrednio w agencjach reklamowych i firmach z pokrewnej branży na praktykach zawodowych, korzystając przy tym z bazy firm, z którymi szkoła współpracuje w tym zakresie od wielu lat. Absolwenci utrzymują dalszy kontakt z tymi firmami i znajdują w nich zatrudnienie.

Szkoła dysponuje własnymi pomieszczeniami i dobrze wyposażonymi pracowniami: komputerową i fotograficzną. Pracownia komputerowa składa się z 15 stanowisk uczniowskich, gdzie każdy słuchacz pracuje przy własnym komputerze, oraz stanowiska nauczycielskiego z projektorem multimedialnym. Do dyspozycji jest też skaner, tablet oraz drukarki. Pracownia fotograficzna wyposażona jest w stanowiska do fotografii studyjnej, makro oraz do fotografii cyfrowej.

Szkołę cechuje młoda, dynamiczna kadra nauczycielska oraz dobre, nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Nauczyciele to w większości również wykładowcy z wyższych uczelni lub doświadczeni fachowcy w swoich dziedzinach, którzy doskonale orientują się w obecnych trendach i technologiach.

Nauka kończy się uzyskaniem świadectwa państwowego z tytułem technika. Słuchacze przystępują do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe i otrzymują dyplom wydawany przez OKE. Dodatkowo uczniowie przygotowują również prace dyplomowe – projekt praktyczny z zakresu swojej specjalizacji, który muszą obronić przed komisją szkolną. Jesteśmy jedyną szkołą we Wrocławiu, która organizuje tego typu obrony prac dyplomowych!

Szkoła oferuje system motywacyjny dla słuchaczy mających dobre wyniki w nauce. Wydaje też legitymacje szkolne uprawniające do zniżek, oraz zaświadczenia do ZUS i innych instytucji, umożliwiających naukę.

Nauka odbywa się w trzech systemach nauczania:
- dzienny – pięć dni w tygodniu od godz. 8.30
- wieczorowy – trzy dni w tygodniu w godz. 16.45 – 21.40 i dwie soboty w miesiącu
- zaoczny – soboty i niedziele co dwa tygodnie w godz. 8.30 – 17.00

Warunki przyjęcia:
Wiek kandydata bez ograniczeń, decyduje rozmowa kwalifikacyjna oraz kolejność zgłoszeń.

Potrzebne dokumenty:
Świadectwo ukończenia szkoły średniej, ankieta (wypełniona w sekretariacie szkoły), 4 zdjęcia, zaświadczenie lekarskie, ksero dowodu osobistego.

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |