Información

Polska Szkoła Florystyczna (PSF) założona została w 2001 roku przez Małgorzatę Bukalską, specjalistę rynku kwiatów, doświadczonego organizatora edukacji florystycznej.
PSF jest pierwszą w Polsce zarejestrowaną szkołą florystyczną wydającą dyplomy uznawane w Unii Europejskiej.
Szkoła od początku swego istnienia jest członkiem i wyłącznym w Polsce partnerem Federacji Florystów Niemieckich (FDF), dzięki czemu korzysta ze sprawdzonych programów nauczania i wysokiej klasy wykładowców tej organizacji w połączeniu z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN). Współpraca ta pozwala na prowadzenie zajęć dydaktycznych i składanie egzaminów w siedzibie PSF w Poznaniu oraz w ośrodkach florystycznych w Europie.

Wykładowcami szkoły są wielkie nazwiska światowej florystyki Gregor Lersch, Wally Klett oraz wybitni floryści polscy i europejscy.
Zgodnie ze standardami europejskimi kształcimy na trzech poziomach nauczania: młodszy florysta, florysta, mistrz florystyki. Oferta edukacyjna szkoły zawiera także kursy, szkolenia specjalistyczne i warsztaty florystyczne.
Polska Szkoła Florystyczna we współpracy z Urzędami Pracy oraz innymi instytucjami szkoli w zakresie florystyki osoby bezrobotne

Oferta edukacyjna Szkoły proponuje naukę:
- w szkole dla dorosłych
- w szkole policealnej
- na kursach
- na szkoleniach specjalistycznych
- na warsztatach tematycznych

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |