Home > Szkoły - Polska > Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT

Informacje

Ośrodek: Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT jest znany na rynku szkoleniowym od 11 marca 1996 r. Jest wpisany do Rejestru Podmiotów Prowadzących Kształcenie Podyplomowe Lekarzy i Lekarzy Dentystów Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie, Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach oraz Beskidzkiej Izby Lekarskiej w Bielsku-Białej (Uchwała Prezydium ORL w Katowicach Nr 36/2005 z dn. 09.03.2005 r.)
Ośrodek MSP Pakt organizuje szkolenia i kursy pod egidą specjalistycznych Towarzystw Naukowych z wybranych dziedzin medycyny, fizjoterapii, psychoterapii, kosmetologii i pielęgniarstwa przy współpracy z wybitną kadrą naukową z kraju i zagranicy. MSP Pakt posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób niepełnosprawnych i bezrobotnych, dlatego też jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |   X