Información

Dlaczego języki orientalne?
Żyjemy w czasach gdy znajomość angielskiego czy niemieckiego jest już standardem. Wiele nowych nieprzewidywalnych nawet możliwości może otworzyć przed nami znajomość języka nietypowego, wręcz unikalnego w naszej części świata.

Fascynująca odległa kultura
Chcemy rozpowszechniać w Polsce naukę języków nieznanych, uważanych za nietypowe oraz przybliżyć odległą, bogatą, jakże ciekawą dla Europejczyka kulturę i obyczajowość dalekich krajów.

Praktyczne umiejętności komunikacji
Nauka na naszych kursach oparta jest na rozwijaniu praktycznych umiejętności posługiwania się danym językiem w codziennych sytuacjach.Lektorzy zaczynają zajęcia od nauki obcej w naszym regionie modulacji głosu. Później słuchacze poznają najczęściej używane słownictwo i codzienne wyrażenia. Uczą się charakterystycznej melodii języka. Sprawdzają i rozwijają swoją wiedzę podczas zaaranżowanych scenek sytuacyjnych.

Nauka języka codziennego
Przygotowujemy do wyjazdów za granicę i do kontaktów z cudzoziemcami dlatego największy nacisk kładziemy na komunikację ustną. Dopiero na późniejszych etapach nauki większy nacisk kładziony jest na pisownię i gramatykę oraz regionalne różnice językowe.

Małe grupy
Dzięki niewielkim grupom, lektorzy dobrze znają każdego z kursantów i starają się dopasowywać sposób przekazywania wiedzy do potrzeb słuchaczy. Każdego traktują indywidualnie i wyjątkowo.

Profesjonalni lektorzy, miła atmosfera i wyjątkowe języki!
Zapraszamy na kursy tureckiego, arabskiego, perskiego, hindi, japońskiego, koreańskiego, chińskiego, albańskiego, wietnamskiego, mongolskiego, rumuńskiego

Oferta szkoleniowa

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |