Home > Szkoły - Polska > Centrum Kształcenia CANOVA

Informacje

Centrum Kształcenia CANOVA zostało stworzone, by kształcić wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa, kosmetyki, masażu, wizażu i stylizacji paznokci.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom rynku pracy, na którym widoczne jest ciągłe zapotrzebowanie na pracowników ośrodków SPA&Wellness, gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich.

Nauka w Centrum Kształcenia CANOVA, to nie tylko przyswajanie wiedzy książkowej i praktykowanie w szkolnej pracowni. Chcąc, aby nasi uczniowie i absolwenci byli przygotowani do wyzwań jakie stawia przed nimi rynek pracy, oferujemy im udział w pokazach, konkursach, warsztatach i kursach dokształcających. Dzięki temu możliwa jest praca w najlepszych salonach, ośrodkach SPA&Wellness w kraju i zagranicą, a także otworzenie własnej działalności.

Głównym atutem naszego ośrodka szkoleniowego jest specjalizacja w wąskiej dziedzinie jaką są usługi fryzjersko-kosmetyczne. Dzięki temu cały czas możemy śledzić rynek i wzbogacać naszą ofertę edukacyjną o najnowsze trendy.

Centrum Kształcenia CANOVA przeznaczone jest dla osób, które nie tylko chcą uzyskać zawód, ale również pragną rozwijać pasję i zdobyć nowe umiejętności przydatne w codziennym dbaniu o wygląd.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Kształcenia CANOVA !!!

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |