Home > Szkoły - Polska > bit Polska Sp. z o.o.

Informacje

Grupa bit od lat cieszy się zaufaniem wielu przedsiębiorstw i organizacji w całej Europie. Nasz sukces wynika z jasno określonej strategii, którą konsekwentnie realizujemy.

Po pierwsze. Doradzamy wnikliwie i kompleksowo we wszystkich zagadnieniach związanych z wiedzą, kształceniem i rozwojem.

Po drugie. Nasze działania są elastyczne i zawsze zorientowane na Klienta, a na każdym etapie kształcenia uwzględniamy najwyższe standardy jakości.

Po trzecie. Oddany, profesjonalny zespół pracowników dogłębnie analizuje Państwa potrzeby, działając z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

Dzięki proponowanym przez bit innowacyjnym, autorskim rozwiązaniom zdobywanie i pogłębianie posiadanej wiedzy przyniesie Państwu satysfakcję oraz wymierne korzyści.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Za każdym razem wykwalifikowani konsultanci analizują mocne i słabe strony Firmy-Klienta oraz jej pracowników. Na podstawie tej analizy wspólnie z Klientem zostają wypracowane jasno określone propozycje skutecznych rozwiązań.

Działalność firmy koncentruje się wokół następujących obszarów:
Szkolenia menedżerskie
Szkolenia dla Administracji i Urzędów Pracy
Szkolenia IT
Autoryzowane szkolenia Microsoft
Szkolenia i sprzedaż oprogramowania firmy Mindjet (Mindmanager)
Projekty e-learning
Egzaminy ECDL i PearsonVue
Projekty EFS

Oferta Edukacyjna

Zobacz historia kursy
Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |