Idź do home > Szkoły - Polska > Active English And Languages Education Centre

Informacje

Szkolenie kadr jest bardzo ważne, praktyczne i dlatego zachęcamy każdą firmę do dokształcenia pracowników. Uczymy również dzieci. Szkoła Active jest miejscem, gdzie rodzą się i rozwijają talenty. Tu można się nauczyć nie tylko języków, lecz również systemów bankowych, w szczególności transakcji bankowych, ich terminologii i wszelkich zagadnień z nimi związanych w języku angielskim oraz innych technicznych dziedzin zawodowych.
Pragnę przedstawić wyjątkowo korzystną ofertę. dla rozwoju zawodowego pracowników.
Szkoła języków obcych Active English And Languages Education Centre chciałaby zaprosić Państwa do udziału w profesjonalnych kursach językowych z angielskiego, niemieckiego, francuskiego, portugalskiego, holenderskiego, włoskiego, szwedzkiego, hiszpańskiego, japońskiego, chińskiego, fińskiego, norweskiego, duńskiego, arabskiego, chorwackiego, greckiego, swahili, hausa, twi, ga.
Znajomość języka otwiera drogi:
# do otrzymania dobrej pracy,
# do nawiązywania zagranicznych kontaktów,
# do podróży zagranicznych,
# do studiowania zagranicą,
# sprzyja kojarzeniu małżeństw.
# Poznaj języki, zrozum ludzi,
# mów do świata rozumem,
# niech ludzie Cię dostrzegą.
Oferta:
# Prowadzimy

Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany, proficiency). Przeprowadzamy bezpłatne rozmowy kwalifikacyjne. Zapewniamy materiały. W zależności od Państwa potrzeb zajęcia prowadzone są w siedzibie naszej szkoły, bądź w siedzibie Państwa firmy.
#   Zapewniamy fachowych nauczycieli (native speakers, profesorzy, doktorzy habilitowani, w wyjątkowych przypadkach wykwalifikowani polscy nauczyciele).
#   Prowadzimy także zajęcia ukierunkowane na naukę języka biznesowego prawniczego, ekonomicznego, technicznego, medycznego.
#   Dostosowujemy czas i częstotliwość zajęć do Państwa potrzeb. Po odbyciu 144 godzin zajęć szkoła wystawia Państwu certyfikat kursu, po zdaniu egzaminu.
#   Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów. Ceny kursów z poszczególnych języków zostały przedstawione na stronie pod opcją Cennik.
#   Prowadzimy również zajęcia przez internet.
#   Przygotowujemy ludzi do życia światowego.
#   Przygotowujemy naszych studentów do podejmowania różnorodnych wyzwań jakie rzuca współczesny świat, tak aby mogli sprostać sytuacjom z którymi zetkną się w przyszłości. Active School - najbardziej prestiżowa szkoła językowa na Świecie, szkoła o najwyższych standardach nauczania przekształca życie (osobiste, zawodowe, biznesowe, społeczne) wielu ludzi i ma coś wspaniałego do zaoferowania również Tobie. Oferujemy szkolenia zakończone certyfikatami po przebyciu 144 godzin lekcyjnych . Zachęcamy również do skorzystania z kursów dwuletnich, aby maksymalnie zintensyfikować przekształcenie Twojego stylu życia i umocnić zdobytą wiedzę

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |