Idź do home > Szkoły - Polska > abcFlorystyki

Informacje

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleniową adresowaną do wszystkich, którzy chcieliby zdobyć podstawową wiedzę florystyczną, jak również poszerzyć już posiadane umiejętności florystyczne, a przez to stać się jeszcze bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy. Mamy nadzieję, że nasza oferta Państwa usatysfakcjonuje.

Wiele lat doświadczeń na rynku szkoleń stawia nas w jednym rzędzie z najbardziej doświadczonymi firmami szkoleniowymi w branży florystycznej, co pozwola nam na opracowanie specjalnej oferty szkoleń.

Doświadczeni wykładowcy i trenerzy, fachowo opracowane programy, profesjonalna i miła obsługa, atrakcyjne miejsca organizacji szkoleń to gwarancja, iż będziecie Państwo pod każdym względem zadowoleni.

Kursanci pod okiem doświadczonych trenerów uczą się zarówno kompozycji kwiatowych, doboru kolorów i roślin, jak również poznają elementy dekoracji wnętrz, wykorzystując kwiaty żywe i sztuczne i łącząc je z innymi materiałami dekoratorskimi.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |