Informacje

Firma 10110.biz Sp. z o.o. działa na rynku od lipca 2008 roku. Choć występujemy głównie, jako dostawca usług na rynku przedsiębiorstw - z jednakową uwagą podchodzimy do projektów naszych indywidualnych klientów.

Nasza oferta obejmuje:
  • profesjonalne usługi szkoleniowe w zakresie technologii informatycznych i elektrotechnicznych
  • usługi doradcze i implementacje infrastruktury IT
  • tworzenie oprogramowania do prowadzenia handlu za pośrednictwem Internetu
  • usługi doradztwa personalnego
  • tworzenie programów współpracy z uczelniami wyższymi
Współpracujemy z zespołem doświadczonych instruktorów i konsultantów, których wiedza jest poparta certyfikatami zawodowymi, uczestnictwem w wielu projektach informatycznych i biznesowych zarówno w kraju, jak i zagranicą oraz publikacjami naukowymi. Firma 10110.biz Sp. z o.o. stale współpracuje z 10 instruktorami posiadającymi ponad 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń IT oraz 4 instruktorami z zakresu umiejętności miękkich. Wśród nich 3 osoby posiadają stopień naukowy doktora.

Oferujemy  kursy zintegrowane dotyczące kilku systemów operacyjnych lub kilku technologii bazodanowych w ramach jednego szkolenia.

Każde szkolenie specjalistyczne może zostać uzupełnione szkoleniem "miękkim" dotyczącym rozwoju umiejętności interpersonalnych (efektywna komunikacja z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, współpraca w zespole projektowym, zarządzanie projektem IT, etc.). Wszystkie szkolenia „miękkie” mogą być również przeprowadzone niezależnie od kursów technicznych i mają charakter ofert indywidualnych "szytych na miarę" - przygotowywanych adekwatnie do potrzeb klienta, po wstępnej analizie sytuacji i celów.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |