Home > Kursy i Szkolenia > Edukacja Przedszkolna > Warszawa > Efektywna Nauka dla Dzieci w Wieku 3-6 lat - Mały Odkrywca - Warszawa - Mazowieckie

Efektywna Nauka dla Dzieci w Wieku 3-6 lat - Mały Odkrywca

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Akademia Szybkiej Nauki

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Efektywna Nauka dla Dzieci w Wieku 3-6 lat - Mały Odkrywca - W ciągu tygodnia - Warszawa - Mazowieckie

 • Szczegółowe informacje
  Efektywna nauka dla dzieci w wieku 3-6 lat Mały odkrywca Przedstawiamy absolutnie genialny program czytania dla przedszkolaków.
   
  Dzięki niemu wzmocnimy koncentrację i pamięć Twojego Maluszka. W trakcie ciekawej, interaktywnej zabawy nauczymy dziecko nowych praktycznych słów i zwrotów. Utrwalimy je poprzez gry w Memo, Domino, Literabble oraz poprzez ekspozycje specjalnie przygotowanych tablic z wyrazami (wg. Metody Glenna Domana).

  Dzieci dysponują potężnymi mechanizmami uczenia się, myślenia, doświadczenia i przebudowywania posiadanej wiedzy.
   
  Program Mały Odkrywca wykorzystuje nowoczesne metody umożliwiające dzieciom przebywanie w środowisku słowa pisanego, tak by w sposób spontaniczny i bez wysiłku nauczyły się czytać przed pójściem do szkoły. Program obejmuje także naukę czytania globalnego, gdzie podstawową jednostką języka jest wyraz (słowo) a nie litera. Dziecko nauczy się czytać poprzez gry, zadania i zabawy na zajęciach oraz ćwicząc z rodzicami w domu.
   
  Program Zaczarowany Zajączek - to naturalna nauka czytania przez zabawę dla dzieci 3 i 4-letnich. Celem programu jest zbudowanie  naturalnych podstaw czytelniczych poprzez przedstawienie otaczającego świata, zobrazowanie codziennych zajęć i czynności za pomocą eksperymentów, doświadczeń, podczas których dzieci poznają wyrazy, literki i uczą się czytania nie wiedząc o tym.
   
  Program Przygoda na Bezludnej Wyspie - to naturalna nauka czytania dla dzieci 5 i 6-letnich. W tym programie dzieci odkrywają w sobie pasję do czytania przez zabawę w podróżników poznających kontynenty, kulturę oraz obyczaje żyjących tam ludzi. Dzieci odktywają własne "ja", swoje mocne strony. Doświadczając i eksperymentując poznają wyrazy, wprawiają się w pisaniu, rozwijają kreatywność i spostrzegawczość.

Inne informacje związane z Edukacja Przedszkolna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |