Politologia - Bezpieczeństwo Społeczności Lokalnych - Studia I Stopnia

Bezpośredni kontakt z przedstawicielem Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie

Aby się skontaktować, należy najpierw zaakceptować Politykę prywatności

Szczegóły Politologia - Bezpieczeństwo Społeczności Lokalnych - Studia I Stopnia - W ciągu tygodnia - Konin - Wielkopolskie

  • Praktyki
    Studia pierwszego stopnia na kierunku „POLITOLOGIA” trwają 3 lata (6 semestrów) i kończą się uzyskaniem tytułu licencjata. Ich celem jest wyposażenie przyszłego absolwenta w wiedzę pozwalającą na zrozumienie zjawisk i procesów politycznych zachodzących w skali globalnej, regionalnej, państwowej i lokalnej.
    Absolwent zostanie przygotowany m.in. do pracy w administracji rządowej i samorządowej, organach partii politycznych, organizacjach gospodarczych i społecznych, instytucjach i organizacjach międzynarodowych, mediach a także do podjęcia studiów drugiego stopnia.
  • Szczegółowe informacje
    Bezpieczeństwo społeczności lokalnych
    Celem kształcenia na tej specjalności jest dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zarządzania bezpieczeństwem w wymiarze lokalnym. Student w okresie nauki, pozna zasady prawne, a także procedury bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego w skali regionalnej i lokalnej oraz praktyczne aspekty funkcjonowania podmiotów zajmujących się zapewnianiem bezpieczeństwa. Przyszły absolwent będzie przygotowany do pracy w strukturach administracji publicznej, organizacjach profesjonalnie zajmujących się bezpieczeństwem obywateli i podmiotów gospodarczych oraz w lokalnych zespołach reagowania kryzysowego. Dla studiujących tę specjalność będą prowadzone dodatkowe zajęcia m.in. z następujących przedmiotów: bezpieczeństwo wewnętrzne państwa; bezpieczeństwo społeczne; ochrona osób i mienia; trening interpersonalny; organy ochrony prawnej; techniki samoobrony; zwalczanie przestępczości; negocjacje; zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. zarządzanie zasobami ludzkimi.

Inne informacje związane z Bezpieczeństwo Narodowe i Międzynarodowe

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług.
Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek.
Zobacz więcej  |