Idź do home > Szkoły - Polska > Akademia Języka Chińskiego Henhao

Informacje

DLACZEGO MY
Ósemka to w Chinach liczba szczęśliwa. Jest również osiem powodów, dla których warto uczyć się z nami:                                      

I certyfikowani lektorzy z Polski i Chin wspólnie prowadzący grupy…
II konkurencyjne ceny wszystkich kursów…
III kameralne grupy…
IV zajęcia w centrum Warszawy blisko stacji metra…
V podręczniki w cenie kursu…
VI co tydzień darmowe konsultacje z lektorem…
VII lekcja pokazowa gratis…
VIII wolny wstęp na spotkania kulturalne poświęcone Chinom…

AKADEMIA I JEJ FILOZOFIA
Witajcie w HENHAO Akademii Języka Chińskiego !

Grupa wielbicieli języka i kultury Chin tworzy tę Akademię, aby móc dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy pragną mówić po chińsku bądź zawodowo zajmować się Chinami.

Powtarzany współcześnie banał, że Chiny to potęga, nie zmienia faktu, iż w Polsce wciąż niewielu ludzi na poważnie zajmuje się Chinami i chińskim. W przytłaczającej większości są to sinolodzy bądź biznesmeni sprowadzający towary z Państwa Środka. Tymczasem Polsce i polskiemu biznesowi wciąż brakuje specjalistów różnych dyscyplin tj. ekonomistów, politologów czy specjalistów ds. handlu międzynarodowego potrafiących tłumaczyć rzeczywistość współczesnych Chin i znających zasady biznesowego „guanxi”. Do tego jednak potrzebna jest znajomość języka i kultury Chin.

Zapytacie w jaki sposób szybko nauczyć się chińskiego? Szczera odpowiedź jest tylko jedna. Najprościej byłoby pojechać do Chin. Tam, już po roku nauki możecie osiągnąć poziom, który pozwala na załatwienie wszystkich podstawowych spraw. Niewiele firm zajmujących się nauczaniem języka chińskiego powie Wam jednak otwarcie, że poza Chinami proces nauki znacznie się wydłuża. Dlaczego? Bo chiński jest językiem praco- i czasochłonnym a w dodatku niezwykle silnie zakorzenionym w kulturze. Nie odkładajcie jednak z tego powodu swoich planów! W końcu problem tego typu mają wszyscy zaczynający naukę i należy sobie z nim poradzić. A my, korzystając z naszego doświadczenia w nauczaniu i w byciu nauczanym, pomożemy Wam w tym.

W Akademii Języka Chińskiego HENHAO zadbaliśmy o wszystkie grupy wiekowe, zaczynając od dzieci w wieku przedszkolnym po dorosłych. Dostosowaliśmy program nauczania do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania. Oferujemy kursy standardowe, intensywne, przygotowujące do egzaminu HSK i biznesowe. Ale nie to jest najważniejsze! Sekret polega na tym, że pomagamy Wam poczuć klimat współczesnych Chin. Poznać azjatyckie mody, którymi Chińczycy żyją, filmy, które oglądają, muzykę, która ich porusza. Dzięki temu nauka przestanie kojarzyć Wam się wyłącznie z siedzeniem nad książkami a czas obcowania z językiem chińskim mimowolnie się wydłuży. To tak, jakbyście ten czas spędzili w Chinach! O to przecież nam wszystkim chodzi.

Oferta Edukacyjna

Używamy ciasteczek własnych oraz ciasteczek stron trzecich w celu doskonalenia naszych usług. Kontynuując przeglądanie strony, automatycznie wyrażasz zgodę na wykorzystanie ciasteczek. Zobacz więcej  |